Náš tým je skromný, ale za to extrémně výkonný a spolehlivý. Máme zkušenosti s tvorbou webů, designem, marketingem
a věnujeme se technologiím.Bc. Tomáš Pavlín

Vývojář

Zakladatel prezentacniweby.cz. Tomáš vystudoval informatiku na MFF UK, věnuje se umělé inteligenci a bezpečnosti a má dlouholeté zkušenosti s tvorbou úspěšných webů. Zaměřuje se na sociální sítě, vyhledávače a internetový marketing.

Šimon

Programátor a podpora

Šimon již vytvořil několik propracovaných webů, rád programuje a pije zelený čaj. Efektivně pracuje s programovacími jazyky jako je PHP, Javascript, Java, Python a mnoho dalších. To mu se znalostí databází dává schopnost rozšiřovat již fungující webové stránky a opravit všechny chyby, které jsou v lidských silách možné opravit.

Lucie

Designérka

Lucie se stará o to, aby web dobře vypadal. Dřímá v ní nadání a cit pro design, skvěle maluje, navrhuje loga a výborně fotí. Ke své práci efektivně využívá profesionálí grafické nástroje.

Ondřej

Tester

Předtím, než webovou stránku spustíme, přichází na řadu Ondřej, který si zahraje na koncového uživatele, otestuje funkčnost a návrh a řekne, jestli se mu stránky líbí a jsou přehledné. Ondřej vystudoval bakaláře na Matematicko-fyzikální faukultě Univerzity Karlovy a učí robotiku.