Kolik stojí nový web?


Nabízíme tři balíčky, které k Vám přitáhnou zákazníky.

Šablonový web

2 000 Kč - 4 000 Kč

Vy si vyberete z několika návrhů šablon, ke které pak my vytvoříme administrátorské rozhraní a nasypem do ní texty a obrázky. Vyberte si tuto variantu, pokud chcete, aby váš web byl cenově nejdostupnější a zároveň zůstal hezký a responzivní.

Vymazlený web

4 000 Kč - 8 000 Kč

Uděláme web na míru a vyhrajeme si s ním tak, aby přesně seděl na váš podnik. Grafik se při této variantě webu zapotí mnohem více než v první variantě. Také vytvoříme administrátorské rozhraní, pomocí kterého budete moci obsah webu spravovat.

E-shop

7 000 Kč - 14 000 Kč

Dostanete vymazlený web, ve kterém navíc bude jednoduchý e-shop. Zvolte si tuto variantu, pokud chcete prezentovat svůj produkt a umožnit zákazníkovi si ho koupit online a nechat poslat třeba poštou.

Přídavné služby

Nabízíme služby, které jsou s webem úzce spjaty a pro zjištění jejich ceny nás kontaktujte:
Rádi připravíme cenové řešení přímo Vám na míru. Napište nám a domluvíme se. V případě rozsáhlejších projektů se můžeme domluvit na individuální ceně.

Časté otázky


Jak postupujete při vytváření webu?

Nejdříve problém pečlivě analyzujeme a díváme se jaké weby má konkurence. Dále promyslíme, co by na webu mělo být a vytvoříme jeho návrh. Návrh poté nakódujeme, diskutujeme s grafikem a otestujeme web někým, kdo ho ještě neviděl. Web pak ladíme tak, aby se líbil grafikovi a zároveň byl přehledný pro potencionálního uživatele. Když jsme s webem spokojení, představíme Vám ho.

Jak je možné, že jsou ceny tak nízké?

Tím, že neděláme všechny druhy webů, jako většina jiných firem na tvorbu webů, ale specializujeme se jen na weby prezentační, máme spoustu času na to se tvorbu konkrétně těchto webů pořádně naučit a dělat časově efektivně. Velká část práce se nám z technické stránky také povedla zautomatizovat pomocí skriptů, a to nám čas a náklady na tvorbu webu ušetři. Grafik a vývojář se zaměřují na to, o co opravdu jde, a nemusí řešit "problémy s technikou". Ty už jsme totiž pravděpodobně v minulosti díky specializaci vyřešili.

Jak web vypadá z technické stránky?

Na frontu používáme nové HTML5. JS a CSS knihovny před tvorbou aplikace pečlivě vybíráme tak, jak je to pro daný projekt nejoptimálnější. Na backendu používáme převážně PHP 7.1 a Nette framework.

Kolik stojí provoz webu?

Kromě ceny za naše služby je třeba také počítat s cenou za doménu a hosting, což je dohromady asi 500 Kč / rok. Tyto peníze nejdou nám ale třetím stranám, u kterých web poběží.